Mam Romans z Czechowem – plakat

Dawno, dawno temu dobry kolega zaproponował mi wykonanie zdjęć podczas spektaklu teatralnego… Udało się, chociaż wiadomo, iż podczas spektaklu zdjec się nie produkuje. Zdjęcia te spodobały się występującemu w tym spektalu aktorowi – Mariuszowi Pilawskiemu, na tyle, że postanowiliśmy nawiązać dłuższą współpracę.

Wtedy też prężnie zaczęło rozwijać się Stowarzyszenie Komedia Łódzka, które powstało właśnie z inicjatywy Mariusza, a ja zostałam się nadwornym fotografem. Nie ukrywam, korzystając z dobrobytu scenicznego, odchamiłam się nieco,  a stowarzyszenie miało pożytek z mojej pracy. Musze przyznać, iż strasznie mi się ta współpraca podobała bo mogłam fotografować na żywo, to co inni potem oglądali. To jest znacznie inna praca niż z modelami, czy parami młodych. To niezwykle ekscytujace doświadczenie nauczyło mnie szybkiej pracy w tzw. żywiole, obserwacji tych najważniejszych scen oraz było ciekawym doświadczeniem przy wykonywaniu fotografii do plakatów. Czasem wizje reżysera były tak odrealnione, że zastanawiałam się czy ze mną jest coś nie tak czy po prostu jest to tzw "inny świat", jak w książce Herlinga-Grudzińskiego.

Powstało kilka plakatów, były wzmianki o spektaklach ze zdjęciami w prasie i teraz także powstał kolejny plakat, w którym wykorzystano zdjęcia mojej produkcji. Oczywiście plakat promuje premierę spektaklu "Romans z Czechowem", która odbędzie się w Sylwestrowy wieczór, na który  zapraszam wszystkich z Łodzi i nie tylko. Link http://teatr-maly.pl/spektakle/romans-z-czechowem.html

 

Plakat Romans z Czechowem